EN  English

Aktuální nabídky pracovních a jiných příležitostí

Nabídka práce
Zveřejněno: 6.11.2017

VUP Medical, a. s. hledá spolehlivého pracovníka/ci na pozici Laborantka fyzikálně – chemické laboratoře / pracovník ve výrobě zdravotních textilií.

Brigáda – překlady bezpečnostních listů
Zveřejněno: 6.11.2017

Společnost IDEAL-Trade Service, spol. s r.o. má již více jak 25 letou zkušenost s dodávkami technologických celků a chemikálií pro povrchové úpravy, kompresorů pro stlačený vzduch a dalších doprovodných produktů a služeb. Ve všech těchto oblastech se naše společnost řadí mezi nejvýznamnější partnery jak pro naše zákazníky, tak pro naše dodavatele. Hledáme do divize zabývající se dodávkami chemických technologií brigádníka na překlad bezpečnostních listů z českého jazyka, případně z anglického jazyka do slovenského jazyka.

Nabídka zaměstnání
Zveřejněno: 1.11.2017
Nabídka práce
Zveřejněno: 1.11.2017

Uvažujete o vhodném zaměstnání?

Hledat práci již během studia? Jednoznačnou odpovědí pro absolventy je Ano. Absolvent by měl hledat zaměstnání již před ukončením studia. Aktivita na trhu práce a hledání zaměstnání v okamžiku, kdy ještě studujete budou zaměstnavatelům určitě sympatické, protože svědčí o systémovém přístupu k problému a také svědčí o zodpovědnosti absolventa a dále o motivaci a zájmu pracovat. Další výhodou hledání zaměstnání před koncem studia je fakt, že po ukončení vysoké školy vstupuje na trh mnoho dalších absolventů, kteří jsou vašimi konkurenty a na konkurenci je určitě dobré se připravit a získat předstih před ostatními může být vaší rozhodující výhodou.

Odkazy na praktické rady a pomoc při hledání zaměstnání: