EN  English

Aktuální nabídky pracovních a jiných příležitostí

NEW   Nabídka brigády
Zveřejněno: 20.6.2017
Nabídka pracovní pozice
Zveřejněno: 5.6.2017

Společnost FrostFood a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici "Samostatného pracovníka úseku vývoje (R&D)" pro vývoj nových výrobků. Jedná se o exportně orientovanou společnost vyrábějící zmrazené výrobky, především pizzy a knedlíky, která je na trhu již přes 20let.

Pracovní pozice
Zveřejněno: 26.5.2017

Společnost S.A.B. Impex se zabývá vyhledáváním inovativních produktů pro nemocnice i soukromé lékaře a prodejem zdravotnického materiálu. Máme spolehlivý tým lidí a v současné době hledáme šikovného člověka s profesionálním přístupem na pozici "referent nákupu".

Nabídka práce
Zveřejněno: 26.5.2017

Společnost Alca plast, s. r. o., největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, hledá na rozšíření svého týmu podnikového ekologa.

Uvažujete o vhodném zaměstnání?

Hledat práci již během studia? Jednoznačnou odpovědí pro absolventy je Ano. Absolvent by měl hledat zaměstnání již před ukončením studia. Aktivita na trhu práce a hledání zaměstnání v okamžiku, kdy ještě studujete budou zaměstnavatelům určitě sympatické, protože svědčí o systémovém přístupu k problému a také svědčí o zodpovědnosti absolventa a dále o motivaci a zájmu pracovat. Další výhodou hledání zaměstnání před koncem studia je fakt, že po ukončení vysoké školy vstupuje na trh mnoho dalších absolventů, kteří jsou vašimi konkurenty a na konkurenci je určitě dobré se připravit a získat předstih před ostatními může být vaší rozhodující výhodou.

Odkazy na praktické rady a pomoc při hledání zaměstnání: