EN  English

Aktuální nabídky pracovních a jiných příležitostí

NEW   Nabídka pracovní pozice
Zveřejněno: 20.4.2018

SIAD Czech spol. s r.o. přijme pro oblast speciálních plynů do výrobního závodu v Rajhradicích u Brna pracovníka na pozici Odborný referent-ka / BackOffice.

Nabídka práce -Technolog junior/senior v oboru čištění průmyslových vod
Zveřejněno: 12.4.2018

Česká společnost ASIO spol. s.r.o., podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských výrobků v oboru úpravy a čištění vod, která patří mezi přední tuzemské firmy expandující i do zahraničí, zabývající se též výzkumem, hledá vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Nabídka zaměstnání - Obchodní zástupce pro zařízení na čištění průmyslových vod
Zveřejněno: 12.4.2018

Česká společnost ASIO spol. s.r.o., v rámci dodávek svých zařízení do oblasti průmyslu, hledá schopného obchodního zástupce, který se orientuje v této problematice.

Nabídka zaměstnání - Technolog junior/senior v oboru úpravy vod
Zveřejněno: 12.4.2018

Česká společnost ASIO spol. s.r.o., podnikající více než 20 let v oblasti komplexních technologických dodávek a vodohospodářských výrobků úpravy a čištění vod, která patří mezi přední tuzemské firmy expandující i do zahraničí, zabývající se též výzkumem, hledá vhodného kandidáta na uvedený post

Uvažujete o vhodném zaměstnání?

Hledat práci již během studia? Jednoznačnou odpovědí pro absolventy je Ano. Absolvent by měl hledat zaměstnání již před ukončením studia. Aktivita na trhu práce a hledání zaměstnání v okamžiku, kdy ještě studujete budou zaměstnavatelům určitě sympatické, protože svědčí o systémovém přístupu k problému a také svědčí o zodpovědnosti absolventa a dále o motivaci a zájmu pracovat. Další výhodou hledání zaměstnání před koncem studia je fakt, že po ukončení vysoké školy vstupuje na trh mnoho dalších absolventů, kteří jsou vašimi konkurenty a na konkurenci je určitě dobré se připravit a získat předstih před ostatními může být vaší rozhodující výhodou.

Odkazy na praktické rady a pomoc při hledání zaměstnání: