EN  English

Exkurze

Kategorie: pro studenty   Kontakt: Ing. Jitka Krouská, Ph.D.
Rozsah: 1 den   Cena: ZDARMA

Místo: Opava, Ostravská 305/29, 747 70 Opava-Komárov (zobrazit na mapě)
Termíny: 
18. 10. 2016, 7:00 - 18. 10. 2016, 18:00 - REGISTRACE UKONČENA

Popis:

TEVA Czech Industries s.r.o.  18. 10. 2016 (úterý) odjezd v 7.00 od fakulty, sraz v 6.45 ve vestibulu, kapacita  47 míst.

Na českém trhu působí společnost Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o od roku 1997. Je součástí světové farmaceutické korporace Teva Pharmaceutical Industries Ltd., datující svou historii už od roku 1901 v Izraeli.

S ročním obratem přes 2 miliardy korun (2014) je silnou dvojkou českého generického trhu. Disponuje produktovým portfoliem s více než 220 léčivy. Českému zdravotnictví ročně dodává více jak 19 milionů balení léčiv.

Při vzdělávání našich studentů se snažíme efektivně propojovat teoretickou výuku s praxí. Exkurze přinášejí cenné informace z praxe, rozšiřují získané teoretické znalosti a jsou příjemným zpestřením výuky.

Exkurze jsou tematicky voleny tak, aby připodobňovaly profil jednotlivých studijních oborů fakulty, a umožnily studentům seznámení s reálnou praxí, pracovními podmínkami a možnostmi uplatnění ve zvoleném oboru.

Jednotlivé exkurze jsou kapacitně omezeny, nutné je přihlášení předem, které je závazné, a je hodnoceno jako součást výuky.

Na každou exkurzi bude organizován doprovod z řad studentů DSP nebo akademických pracovníků, pokud je požadováno vstupné, bude hrazeno z finančních zdrojů fakulty, v případě mimobrněnských podniků bude objednán autobus. O podrobnostech k jednotlivým exkurzím budete informováni emailem po přihlášení se.

V případě, že se po přihlášení nebudete moci zúčastnit, prosím informujte kontaktní osobu. Děkujeme.Přihláška

Na akci se již nelze přihlásit.