EN  English

Studentská unie Fakulty chemické VUT v Brně

SU-logo-fch_barva

Jsme dobrovolná organizace na FCH a naším cílem je zlepšovat život studentů. Proto pořádáme zajímavé události nejrůznějšího druhu, které zpříjemní průběh semestru.

 

Bližší informace hledejte na nástěnce před menzou a kantýnou i na našem Facebooku. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte zastavit na chodbě nebo nám napište email.

Email: unie@fch.vutbr.cz

 

 

Naše nejbližší akce je:

 

Vítání prváků (13.9.-15.9.)

Jdeš do prváku na FCH? Zajímá Tě, co můžeš čekat na VŠ? Chceš před startem semestru poznat místa, kam budeš chodit nejen se učit, ale i na obědy, vyřizovat papíry a bavit se? Chceš poznat nové spolužáky a pobavit se před začátkem učení?

My všichni jsme na tom byli stejně, a proto Ti s tím rádi pomůžeme. Připravili jsme akci, která je na míru pro všechny prváky – ať už potřebuješ vědět, jak probíhá učení na vejšce, nebo se chceš zorientovat v novém prostředí, určitě se Ti bude hodit pár informací formou zábavných přednášek, prohlídka školy a celého Brna.
Neváhej a přihlas se, případně napiš, když Ti něco nebude jasné, jsme tu už i pro Tebe ;)

Vítání máme naplánované na 3 dny, 13.-15. září, takže doporučujeme zajistit si bydlení dřív, než na začátek semestru a přijít, protože – CELÁ AKCE JE ZADARMO.

Pokud se chceš podívat na předchozí ročníky, mrkni na galerie na https://www.facebook.com/SUFCHVUT/, nebo jednoduše zadej na Facebooku nebo Instagramu hashtag #SuPrvakNaFCH.

Důlěžité informace: Ubytování na kolejích je možné si zařídit dopředu, stačí říct, že jdete na přípravné dny. Ubytování ani obědy v menzách nehradíme, nejsme milionáři J

 

Aktuální informace naleznete v události na fb:  zde

 

Program naleznete: zde

 

Pokud se chystáte jen na část programu, prosíme, napište nám to.

!!!!OFICIÁLNÍ REGISTRACE!!!!! zde

 

 

Členové

Jaroslav Vlasák

Šimon Flegr

Radka Puškárová

Aneta Lokajová

Jan Bednárek

Jan Smiřický

Matouš Kratochvíl