Dva týmy FCH VUT podpořily charitativní Běh MOÚ
Fakulta chemická VUT se letos zapojila do 6. ročníku charitativního Běhu Masarykova onkologického ústavu, který se uskutečnil 2. června v brněnském parku na Kraví hoře. Akce každoročně spojuje sportovní výkon s podporou onkologických pacientů, jejich rodin a všech, kteří se podílejí na jejich léčbě a péči.

Barvy Fakulty chemické VUT hájily dva čtyřčlenné týmy. První tým BěhCHem VUT měl původně tvořit převážně tým vedení fakulty ve složení Stanislav Obruča, Marcela Králová, Martin Weiter a Jiří Smilek. Krátce před závodem však došlo k několika změnám. Kvůli pracovnímu vytížení a zranění nakonec Jiřího Smilka nahradil doktorand Marek Řihák a pana děkana na poslední chvíli zastoupil student SPŠCH Brno a budoucí student Fakulty chemické VUT Patrik Židlický. V této pozměněné sestavě se tým BěhCHem VUT v konkurenci ostatních štafet rozhodně neztratil a obsadil skvělé 5. místo.

Účast našich zaměstnanců nebyla jen o sportovním výkonu. Především šlo o vyjádření podpory lidem, kteří svádějí svůj nejtěžší životní běh, a o společnou pomoc dobré věci. Právě propojení pohybu, solidarity a komunitního ducha dělá z Běhu MOÚ výjimečnou událost.
Děkujeme všem členům obou týmů za reprezentaci fakulty a gratulujeme k výborným výsledkům.
| Publikováno | |
|---|---|
| Odkaz | https://www.fch.vut.cz/fakulta/media/f81551/d335273 |








