prof. Ing.

Miloslav Pekař

CSc.

FCH, ÚFSCH – ředitel ústavu

+420 54114 9330
pekar@fch.vut.cz

Odeslat VUT zprávu

prof. Ing. Miloslav Pekař, CSc.

Aplikované výsledky

  • 2021

    SALAŠ, P.; VYMYSLICKÝ, T.; PEKAŘ, M.; LOŠÁK, M.; Mendelova univerzita v Brně, Brno, Černá Pole, CZ Zemědělský výzkum,spol. s r.o., Troubsko, CZ Vysoké učení technické v Brně, Brno, Veveří, CZ OSEVA vývoj a výzkum s.r.o., Zubří, CZ: Přípravek pro revitalizaci půdního prostředí postiženého suchem. 34750, Užitný vzor. (2021)
    Detail

  • 2020

    SALAŠ, P.; LOŠÁK, M.; PEKAŘ, M.; VYMYSLICKÝ, T.: POLOPROVOZ2; Použití obalovaného osiva pro ozelenění písčitých půd v aridních oblastech. Hodonín-Pánov. (Poloprovoz)
    Detail

    VENEROVÁ, T.; MRAVEC, F.; PEKAŘ, M.; SIMULESCU, V.; VUT v Brně: Způsob přípravy fyzikálně síťovaného hydrogelu s alespoň jednou solubilizovanou hydrofobní sloučeninou. 308595, Patent. (2020)
    Detail

  • 2008

    PEKAŘ, M.: lyo-hyal-sol; solubilizace hydrofobu v nativním hyaluronanu. FCH VUT. (Funkční vzorek)
    Detail

  • 2007

    PEKAŘ, M.: granule; Lignitové granule. FCH VUT. (Funkční vzorek)
    Detail

    PEKAŘ, M.: lignitové gely; porézní lignitové gely pro zemedelské, environmentální a sorpční použití. FCH VUT. (Funkční vzorek)
    Detail

    PEKAŘ, M.: lignitové hydrogely; lignitové hydrogely pro zemedelské, environmentální a sorpcní použití. FCH VUT. (Funkční vzorek)
    Detail

    PEKAŘ, M.: Terraclean; Terraclean. Lignit, s.r.o. Hodonín. (Prototyp)
    Detail

*) Citace se generují jednou za 24 hodin.