Naši doktorandi zabodovali na prestižní konferenci
Na konci května proběhla v Milovech konference Interdisciplinary meeting of young life scientists 2025, která propojuje mladé výzkumníky z různých oborů napříč přírodními vědami. Fakultu chemickou VUT reprezentovali hned čtyři naši doktorandi – a rozhodně se neztratili!
V kategorii Advanced Analytics and Material Science vystoupili:
🔹 Nicole Černeková, která se umístila v TOP 3 nejlepších projektech se svým příspěvkem “Polyhydroxyalkanoates as Functional Biomaterials for 3D-Printable Hydrogels”
🔹 Martin Súkeník s příspěvkem “Innovative Biofertilizer Formulation Utilizing Self-Gelating Azotobacter Vinelandii”
🔹 Štěpán Krobot s tématem “Slow-Release Nitrogen-Based Fertilizers Coated with Biodegradable Poly(3-Hydroxybutyrate)”
🔹 A také Jan Šindelář, který se zapojil formou posteru v další sekci konference.
Gratulujeme všem zúčastněným – vaše nasazení, znalosti a prezentace jsou skvělou vizitkou fakulty a inspirací pro další studenty i mladé vědce!
Více o konferenci: www.interdisciplinarymeeting.cz
Publikováno | |
---|---|
Odkaz | https://www.fch.vut.cz/fakulta/media/f81551/d292667 |