Zpět

Studuj chemii na VUT

NAJDI SI TO SVOJE

Vývoj nových materiálů, biochemie, environmentální chemie, nebo medicínské aplikace? Někdy je těžké si vybrat. Nevíš zatím přesně, kam tě srdce táhne? Chemie je široký obor, který nabízí celé spektrum možností studia i uplatnění. Zkrátka dělej, v čem jsi dobrý a co tě baví. U nás na to přijdeš. A svoji práci pak budeš milovat! Třeba jako Jirka.

víš už, cO CHCEŠ STUDOVAT?


PRACUJ S NÁMI NA REÁLNÝCH PROJEKTECH

Centrum materiálového výzkumu jako integrovaná součást fakulty ti umožní ve všech stupních studia pracovat s těmi nejmodernějšími přístroji, ke kterým se jinde dostaneš jen stěží. Rádi tě zapojíme do našich projektů. Získáš tak spoustu praktických dovednosti, které tví budoucí zaměstnavatelé ocení!

MRKNI NA ČEM DĚLÁME

POZNEJ, JAK TO CHODÍ V PRAXI

Patrony našich studijních programů jsou firmy napříč průmyslovou i aplikační sférou. Během studia dostaneš spoustu příležitostí poznat, jak to chodí v praxi. Zkušenosti tak načerpáš velmi brzy, stejně jako ty správné kontakty. O uplatnění pak nouzi mít nebudeš. 

DEN CHEMIE

CESTUJ A OBJEVUJ

Mnoho našich studentů se vypraví během studia alespoň na chvíli na zkušenou do zahraničí. I ty sám můžeš takto poznat, jak se pracuje na zahraničních školách a jak se žije jinde, seznámit se s novými lidmi a nasbírat spoustu nezapomenutelných zážitků!

VYJEĎ VEN

PATRONI NAŠICH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ: